Produkcija ir paslaugas

PASAULIS JŪSŲ NAMUOSEUAB Langorama

 Šiuolaikiniai langai iš PVC šiandien yra statybos standartas. Funkcinis, estetinis, ir tuo pačiu metu priimtina kaina . Užtikrinti akustinį komfortą, aukštą šilumos taupymą ir stilingą išvaizdą, nepriklausomai nuo jo naudojamo susitarimo.
Mūsų pasiūlyme rasite  plastikinius langus – pagamintus su reikliausių klientų idėja.

Jūsų rankose siūlome platų PVC langų asortimentą:
įvairių dydžių ir formų , tiek standartinių, tiek nestandartinių,
spalvų variantais, kad juos būtų galima paimti iki fasado stiliaus,
Pagaminta pagal profesinius profilius – užtikrinti patikimą kokybę,
pritaikyti ir individualiems mūsų klientų poreikiams.

SILVER CLASSIC yra populiariausias produktas iš mūsų pasiūlymo. Jam būdingas apvalus rėmas kartu su tiesiais atvartais. Produktas skirtas klientams, kurie pasirenka kokybę už priimtiną kainą.

„SILVER CLASSIC“ gaminiui būdinga 6 kamerų 70 mm storio profilių be švino sistema, pagrįsta aplinkos kalcio-cinko stabilizatoriais. Cinkuotas uždaras plienas dedamas į plačią armatūros rėmo kamerą, kuri užtikrina aukštą gaminio stabilumą, o aštuonių milimetrų varčios persidengimas ant rėmo suteikia idealų sandarumą su guminiu tarpikliu.

Aukšto lygio apsaugos nuo įsilaužimo kabliukai su apsauga nuo įsilaužimo suteikia saugumo jausmą. Standartiniai „SILVER de lux“ langai yra baltos spalvos, o plati faneros paletė leidžia pritaikyti langų spalvą prie bet kokio interjero, atsižvelgiant į klientų lūkesčius.

Naujausias „SILVER STRONG CLASSIC“ produktas buvo sukurtas klientams, vertinantiems aukšto lygio produktą už priimtiną kainą. Aukšti „STRONG“ profilio pasiekti parametrai reiškia, kad produktas pasižymi aukščiausia kokybe ir ilgaamžiškumu, tuo pačiu metu tai yra saugus produktas, pasižymintis išskirtine estetika ir patogumu naudojimo metu.

„SILVER STRONG CLASSIC“ gaminiui būdinga 6 kamerų 80 mm storio profilių be švino sistema, pagrįsta aplinkos kalcio-cinko stabilizatoriais. Cinkuotas uždaras plienas dedamas į plačią armatūros rėmo kamerą, kuri užtikrina aukštą gaminio stabilumą, o aštuonių milimetrų varčios persidengimas ant rėmo suteikia idealų sandarumą su guminiu tarpikliu.

Aukšto lygio apsaugos nuo įsilaužimo kabliukai su apsauga nuo įsilaužimo suteikia saugumo jausmą.

Standartiniai „SILVER STRONG CLASSIC“ langai yra baltos spalvos, o plati faneros paletė suteikia galimybę pritaikyti langų spalvą bet kokiam interjerui, atsižvelgiant į klientų lūkesčius.

SILVER STRONG CLASSIC languose pagrindinis dvigubo stiklo langas yra stiklas, kuriame naudojama LOOK plėvelė (THERMOFLOAT). Pagrindinis „LOOK“ dengtų langų pranašumas yra tikras spalvų ir formų vaizdavimo užtikrinimas, tai suteikia tinkamą interjero ekspoziciją ir teisingą kraštovaizdžio vaizdą iš išorės. Aukštas šviesos pralaidumo laipsnis (vienos kameros dvigubo stiklo lange – 82% lygio, dviejų kamerų dvigubo stiklo – 74%). Aukštas šilumos laidumo koeficientas (vienos kameros dvigubo stiklo lange 64% lygio, dvigubos kameros 53% lygio).

Galimybė naudoti įvairius dvigubo stiklo langus, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagos, atsižvelgiant į kliento dydį ir poreikius įvairiomis formomis, tokiomis kaip arkos, trapecijos, kampai ir kiti.

Pagrindinis, dažnai naudojamas dvigubo stiklo langas, yra vienos kameros dvigubo stiklo langas 4 / 16AR / 4TM, kurio šilumos laidumo koeficientas U = 1,1 arba U = 1,0 ir papildomas žvynelis LOOK (THERMOFLOAT). Labai dažnai naudojamas dvigubos kameros dvigubo stiklo langas 4 / 12AR / 4 / 12AR / 4TM, kurio šilumos laidumo koeficientas U = 0,7. Be to, galite naudoti dvigubo stiklo langus su šiltu rėmu, skirtingų spalvų, kuriuos galima suderinti su bet kokiu lango profiliu.

Pagrindiniai stiklo paketai gali būti derinami su kitomis funkcijomis, atsižvelgiant į kliento poreikius. Galima užsisakyti dvigubo stiklo langus:

saugus ir apsaugotas nuo vagysčių
apsauga nuo saulės
dekoratyvinis
nepraleidžia garso
kelio
Dvigubo stiklo langai gali turėti sprogus, kuriuos mes įdėjome tarp langų. Jie gali būti plėvelės spalvos arba dažyti atskiromis RAL spalvomis, o tai suteikia langams elegantiškos ir unikalios išvaizdos. Paklausa yra dekoratyvinis dvigubo stiklo lango elementas, tvirtai pritvirtintas prie rėmo. Dviejų spalvų gama taip pat taikoma atsižvelgiant į kliento poreikius – išorės spalva skiriasi nuo vidaus spalvos. Galimos spros yra 8 mm, 18 mm, 26 mm ir 45 mm pločio.

„GOLD PROGRESS“ profilis skirtas reikliems klientams, kurie vertina klasiką, eleganciją ir aukščiausią kokybę. Jam būdingos paprastos formos, kurių dėka šiame profilyje pagaminti langai tinka bet kur.

„GOLD PROGRESS“ profilyje naudojamos didelės kameros, užtikrinančios tinkamą profilių vėdinimą ir lengvą lietaus vandens nutekėjimą. Naudojant 6 kamerų profilio dizainą, kurio konstrukcinis gylis yra 86 mm, šis gaminys gali dirbti bet kokiomis oro sąlygomis. Naudojant dvigubo stiklo langą iki 48 mm pločio, galima gauti idealius langų šiluminius parametrus. Šio tipo langų pranašumas yra papildomas vidutinis sandariklis ir tarpiklių naudojimas stiklinimo kameroje, o tai padidina lango akustinius ir šiluminius parametrus. Giliai įdėtas stiklas pagerina linijinį koeficientą, o tai lemia geresnį viso lango šilumos laidumo koeficientą. Langų profilis pagamintas iš ekologiškų kalcio-cinko stabilizatorių. Valdymo lango, kurio matmenys yra 1480 × 1230 mm, šilumos laidumo koeficientas yra: Uw = 0,73 W / m2K. Tačiau Uf koeficientas sulankstomų profilių rėmui / varčiai atitinka 0,93 W / m²K

Standartiniai „GOLD PROGRESS“ langai yra baltos spalvos, o plati faneros paletė leidžia pasirinkti langų spalvą bet kokiam interjerui, atsižvelgiant į klientų lūkesčius.

Prieš trejus metus prieš kuriant „PROGRESS LIGHT“ profilius, rinkai buvo pristatytas produktas, turintis panašias savybes, tačiau kurio pastato plotis yra 86 mm – „GOLD PROGRESS“. Nuo to laiko buvo tęsiamas intensyvus darbas tobulinant šį produktą. Šių darbų rezultatas – LIGHT profilis su neįprastomis techninėmis charakteristikomis:

  • pastato plotis 80mm
  • galimybė naudoti dvigubo stiklo langus, kurių plotis yra 24 ir 48 mm
  • papildomas centrinis sandariklis ir sandariklio naudojimas stiklinimo kameroje
  • didelės kameros, leidžiančios tinkamai vėdinti profilius, taip pat lietaus nuotekas
  • 4 spalvų profilio pagrindas: balta, ruda, karamelė ir antracitas
  • platus spalvų asortimentas: 38 spalvos
  • klasikinė profilių išvaizda be nereikalingo apvalinimo

 

 

Antibakterinis sidabro poveikis buvo žinomas šimtmečius, ir ši šio metalo savybė buvo naudojama daugelyje „medicininių“ programų, taip pat gaminant baktericidinius barjerus (tokius kaip koloidinis sidabras). Šiuo metu sidabras gali būti naudojamas kaip antibakterinis papildas daugelyje sričių.

Bakterijų, pavyzdžiui, E. coli, užkrėtimo galimybės pašalinimas pro PVC langus ar duris. Escherichia coli yra Escherichia coli, šnekamoji kalba vadinama kolos bakterija – tokiu pavadinimu yra beveik 200 skirtingų bakterijų, priklausančių tai pačiai rūšiai. Šias bakterijas, taip pat ir mutantinę, ypač pavojingą versiją, galima rasti beveik visur. Norint pernešti bakterijas, pakanka susisiekti su užterštais daiktais. E coli per neplautas rankas patenka į burną, ant odos, ant autobusų turėklų, automobilių vairo, durų rankenų. Tyrimai rodo, kad po 24 valandų kontroliniame granuliuotų plokštelių, kurių sudėtyje nėra nanosidabro, mėginyje buvo aptikta 1500 KSV. Nepaisant to, tiriamajame mėginyje buvo nustatytas 190 CFU bakterijų skaičius nanosidabro tirpale. Tai reiškia, kad dėl nanosidabro tirpalo bandymo plokštelė parodė labai aukštą antibakterinį aktyvumą – sumažėjo nuo 1500 CFU iki 190 CFU, o tai suteikia indekso pagerėjimą (gyvų kontrolinių bakterijų skaičiaus sumažėjimą) daugiau nei 87%.
Pelėsių augimo slopinimas PVC profilių paviršiuje. Grybų pelėsiai yra natūrali mūsų buveinės dalis. Jų ginčų galima rasti beveik visur, taip pat ir interjeruose. Paprastai jie yra nekenksmingi. Tačiau jei pelėsių koncentracija viršija tam tikrą lygį, gyventojai gali patirti sveikatos problemų. Daugybėje pelėsių poveikio sveikatai tyrimų yra ryšys tarp pelėsio koncentracijos ir kvėpavimo takų ligų. Įkvėptos sporos ir pelėsių mainų produktai su oru gali sukelti alerginę reakciją ir sudirginimą.
Išradimo dėka ši grėsmė buvo pašalinta.
Langai ir durys su nano-sidabrine danga yra šiose produktose: Silver Classic, Silver Strong, Gold Progress, Progress Light.

Dalintis: